لوگوی کامرانیز

اجرای سقف عرشه فولادی

اجرای سقف عرشه فولادی پروژه‌های خود را به ما بسپارید

آکادمی کامرانی به عنوان طراح و تولید کننده سقف عرشه فولادی، این نوع سقف ها را با رعایت ضوابط آیین نامه ای به بهترین شکل ممکن طراحی و تولید می‌نماید و با داشتن نیرو های مجرب و ماهر در زمینه اجرای سقف عرشه فولادی نیز دارد و با رعایت کلیه نکات آیین نامه ای یک سقف با کیفیت را از مرحله طراحی تا اجرا به کارفرما تحویل خواهد داد.
ضرورت استفاده از سقف عرشه فولادی

مزایای اجرای سقف عرشه فولادی

یکی از مراحلی که در ساختمان سازی زمان بر و دشوار است اجرای سقف است. برای این که سقفی با استاندارد و کیفیت مناسب ساخته شود کارشناسان و مهندسان روش های مختلفی را امتحان کردند. در طی سال های اخیر مهندسان از روند و نتیجه عرشه فولادی استقبال زیادی کردند. این سقف از جدیدترین متدها در این زمینه است که طرفداران خود را نیز دارد. از دلایل استقبال برای اجرای سقف عرشه فولادی و سقف های مرکب عرشه فولادی می توان به سرعت بالا ، کم کردن زمان، کم کردن قیمت و حذف مواد اضافه اشاره کرد.

تامین مصالح

تامین با کیفیت ترین مصالح موردنیاز برای اجرای سقف عرشه فولادی با بهترین قیمت

اجرای کامل پروژه اجرای سقف تیرچه عرشه فولادی

اجرای صفرتاصد پروژه و تحویل به موقع

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان در زمینه اجرای سقف تیرچه عرشه فولادی

بهترین مجری

در اختیار قرار دادن بهترین مجریان سقف تیرچه عرشه فولادی

نظارت درست

نظارت بر عملکرد پیمانکاران در تمامی طول فرایند اجرای پروژه

کادر مجرب

داشتن کادری مجرب و متخصص

اجزای تشکیل دهنده سقف عرشه فولادی

اجزای تشکیل دهنده سقف عرشه فولادی

 • ورق فولادی: ورق فولادی مورد استفاده در عرشه فولادی، ورق‌های گالوانیزه با ضخامتی بین ۰٫۸ تا ۱٫۲ میلی‌متر هستند و در سطح خود (قسمت شیب‌دار ورق) دارای فرو رفتگی‌ها و برجستگی‌هایی هستند تا در‌گیری بین فولاد و بتن ایجاد کند. ورق‌های فولادی مورد استفاده در سقف عرشه فولادی، ورق‌های فولادی توسط دستگاه‌های رول فرمینگ (Roll Forming) به شیوه ترد سرد به صورت موج‌دار با سطح مقطع ذوزنقه‌ای تولید می‌شوند.
 • برشگیر یا گلمیخ: برای اتصال ورق‌های فولادی به یکدیگر و اتصال آن‌ها به تیرها از برشگیر یا گلمیخ استفاده می‌شود. گل میخ در واقع میله‌ای فولادی با قطر حداکثر 20 میلی‌متر و ارتفاع متغیر (با توجه به شکل ورق فولادی) تولید می‌شوند. برشگیرها با استفاده از روش جوش قوس الکتریکی (Stud Welder) به بال تیرهای سازه‌ای محکم می‌شوند.
 • آرماتور حرارتی: استفاده از آرماتور در سقف متال دک یا عرضه فولادی به منظور دست یابی به اهداف خاصی صورت می‌گیرد که در زیر به آن‌ها اشاره شده است.
  1. مقاومت در برابر لنگر منفی در دهانه‌های ممتد و کنسول‌ها
  2. مقاومت در برابر بارهای متمرکز یا بازشوها
  3. پیشگیری از افزایش دمای بتن و گیرش بهتر آن (آرماتور حرارتی)
  4. مقاومت در برابر لنگر مثبت در صورتی که از عملکرد کششی ورق فولادی صرف‌نظر شود

  لازم به ذکر است که از آنجایی که آرماتورها و بتن در حالت موازی افق هستند استفاده از میلگردهای بدون عاج و یا شبکه مش آماده استفاده می‌شود.

 • بتن: بتن مورد استفاده در سقف عرشه فولادی از انواع بتن سبک یا بتن معمولی است که مقاومت فشاری آن بین 200 تا 300 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع متغیر است و با توجه به نوع بارگذاری و مشخصات دهانه تعیین می‌شود.

  ناگفته نماند که در مواقعی نیز می‌توان از بتن الیافی یا پلیمری هم به جای بتن معمولی استفاده کرد که مزایایی مانند افزایش سرعت اجرای سقف و کاهش استفاده از آرماتور در سقف دارد.

فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم

  هزینه اجرای سقف عرشه فولادی

  سقف عرشه فولادی به دلیل استفاده از ورق‌های فولادی به علاوه آرماتور و بتن نسبت به سایر انواع سقف قیمت بالاتری دارند. با توجه به نوسانات نرخ ارز و وابسته بودن قیمت فولاد، بتن و سایر مصالح ساختمانی به نرخ ارز از ارائه قیمت در اینجا معذوریم.

  برای به دست آوردن قیمت جزئی مصالح به کار رفته در سقف عرضه فولادی به صفحه قیمت مصالح و تجهیزات مراجعه کنید و آن را هزینه اجرای سقف عرشه فولادی در صفحه مبلغ حقوق و دستمزد جمع کرده و قیمت تمام شده را محاسبه کنید و یا به بخش استعلام قیمت مراجعه کنید و از کارشناسان قیمت بگیرید.

  هزینه اجرای سقف عرشه فولادی