لوگوی کامرانیز
سازنده در تهران

بهترین سازنده تهران

امروزه اکثر صاحبان ملک های قدیمی و فرسوده به فکر ساختن دوباره ملک خود هستند و به همین دلیل به دنبال سازندگان برتر تهران هستند. از طرفی ساخت و ساز و نوسازی ساختمان ها نیازمند هزینه های کلان است که ممکن است صاحبان ملک های کلنگی نتوانند از عهده پرداخت این هزینه ها بر بیایند. در این صورت آنها باید سازندگانی را پیدا کنند و با آنها به توافق برسند و ملک خودشان را در اختیار آنها قرار دهند و آنها نیز سرمایه شان را بگذارند و واحدهای نوساز ساخته شده را در آخر بین خودشان تقسیم کنند.

از این رو پیدا کردن معتبرترین سازنده منطقه ی از اهمیت زیادی دارد و باید خیالشان راحت باشد از این بابت که ملک شان را به چه کسی می سپارند و باید از این امر اطمینان حاصل کنند که ساختمان نها در زمان مقرر و با کیفیت مطلوب بر اساس آنچه که در قرارداد نوشته شده ست به آنها تحویل داده می شود.

ما در مجموعه کامرانی آماده معرفی بهترین سازندگان تهران به شما هستیم تا کار ساخت و ساز ملک خود را با خیال راحت به آن‌ها بسپارید.

برای ثبت درخواست خود برای همکاری با این سازنده، اطلاعات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما جهت مشاوره با شما تماس بگیرند.

  بهترین انبوه سازان تهران

  نام های زیادی در حوزه ساخت و ساز به خصوص ساخت و ساز در شهر تهران وجود دارد که هر یک از این سازندگان وزنه بسیار سنگینی در حوزه ساخت و ساز شهر تهران هستند.

  پروژه‌های بهترین سازنده تهران

  علیرضا بنی صدر

  “علیرضا بنی صدر” در سال 1352 در تهران متولد شده است. او مدرک لیسانس خود را در رشته عمران از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز در سال 1376 دریافت نمود. علیرضا بنی صدر از سال 1383 فعالیت حرفه ای خود را در سعادت آباد آغاز نمود. پروژه های وی با عنوان “پارسا” نام گذاری شده است و تخصص ایشان در ساخت پروژهای مسکونی می باشد. از پروژهای معروف ایشان می توان به مواردی همچون پارسا الیت، برج باغ پارسا، پارامیس زعفرانیه، پارسا پرنس، پارسا کلاسیک، ساختمان فرهنگ، ساختمان بهروز و… اشاره نمود.

  تصاویر بیشتر از پروژه:

  علیرضا بنی صدر
  صمد سلیمان زاده

  صمد سلیمان زاده

  “صمد سلیمان زاده” حدود 20 سال پیش بعد از بازگشت آمریکا اولین فعالیت خود را با پروژه ساختمان پتروشیمی کشور که به pcc معروف است را آغاز کرد. از دیگر پروژه های وی میتوان به ساختمان بیمه پارسیان در خیابان میرداماد، اولین ساختمان روزنامه همشهری، برج پارس جردن و آخرین پروژه درحال ساخت پروژه view در خیابان جردن که هم نام شرکت view است، اشاره نمود. همچنین پروژه آیلند در خیابان فرشته هم در مرحله جواز است. در تمامی پروژه‌ها در انتخاب محل پروژه‌ها وقت زیادی گذاشته شده است. به اعتقاد ایشان در ساختمان سازی بیشتر از نگاه اقتصادی و مالی باید به بعد ملی گرایانه آن توجه کرد و بناهای ساخت که برای آیندگان به یادگار بماند از علل موفقیت و ماندگار شدن برج پارس هم می‌توان دقیقا به همین مورد اشاره کرد. برج پارس سومین نماد شهری تهران و یک افتخار ملی است.

  تصاویر بیشتر از پروژه:

  سید حمید صحیح النسب

  سید حمید صحیح النسب در سال 1336 در شمیران متولد شد. او پس از دریافت دیپلم ریاضی خود در سن 18 سالگی، بلافاصله به آمریکا رفت و در رشته معماری در دانشگاه ایالتی مریلند در شهر کالج پارک آمریکا به ادامه تحصیل پرداخت. مدرک کارشناسی معماری خود را در سال 1359 از دانشگاه مریلند دریافت نمود و دو سال بعد مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه جورج واشنگتن آمریکا در شهر واشنگتن دریافت کرد. وی همچنین در رشته شهرسازی در سال 1363 از دانشگاه مریلند آمریکا فارغ التحصیل شد.

  او به همراه برادرانش در سال 1370 به ایران بازگشتند و شرکت هندز را تاسیس کردند که از آن پس تعداد حدود 150 پروژه بسیار موفق را در ایران طراحی، نظارت و اجرا کرده اند که از جمله آنها پروژه مسکونی لاکچری برج بهشت در سال 1383 را می توان نام برد. در سال 1385 شهرک بهشت دریا را در کلارآباد مازندران طراحی و اجرا کردند. ضمنا مرکز خرید و ساختمان اداری گالریا از جمله پروژه های موفق ایشان می باشد که در زمستان سال 1395 افتتاح شد. ساختمان ها: ساختمان اداری، تجاری و هتل 110 طبقه بهشت صلح، برج مسکونی شیرکوه، برج مسکونی ساسان، برج مسکونی مهران

  تصاویر بیشتر از پروژه:

  داوود دوست محمدی

  مهندس داوود دوست محمدی، مدیر گروه ساختمانی نکسـا از سازندگان برتر ایران میباشند. گروه نکسا از سال ۱۳۸۸ در حوزه‌ی سرمایه‌گذاری، ساخت و فروش ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری لوکس به ارائه‌ی خدمات می‌پردازد. روند کاری آن‌ها تا پایان ۹۴، به عرضه‌ی ۲۴ پروژه مختلف و موفق ساختمانی انجامیده است.

  تصاویر بیشتر از پروژه:

  حمید جابر انصاری

  مهندس حمید جابر انصاری ، یکی از سازندگان و سرمایه گذاران مطرح در پروژه های خاص و انبوه سازی می باشد که با بیش از سه دهه تجربه و پیشینه کاری در این عرصه مشغول فعالیت است. وی در سال ۱۳۶۲ تا به امروز در زمینه ساخت و عرضه مسکن به صورت مسکونی، اداری و تجاری فعالیت داشته و پروژه های متعددی در منطقه ۱ و ۳ اجرا کرده است. به گفته مهندس حمید جابر انصاری هدف از ساخت پروژه های مسکونی در محدوده مرکز شهر ساخت خانه های لوکس برای طبقه متوسط جامعه است. 

  ساختمان ها: برج های مسکونی گلسا، مجتمع مسکونی گلسا، برج برلیان، برج گلنار تهران

  تصاویر بیشتر از پروژه:

  حمید انصاری