لوگوی کامرانیز

مدیریت پیمان

ارائه خدمات مدیریت پیمان

قرارداد مدیریت پیمان توافقی بین سرمایه گذاران یا دارندگان یک پروژه و شرکت مدیریتی یا یک شخص است که برای هماهنگی و نظارت بر قرارداد استخدام شده است. این فرد با تجربه با آگاهی کامل از قانون پیمان مدیریت، نظارت و کنترل اجرای پروژه را بر عهده گرفته و بر تعیین روش های اجرایی در پروژه و استخدام نیروها و برنامه ریزی های مشخص شده، نظارت خواهد کرد. شرکت مدیریتی یا شخص، درصدی از هزینه های انجام شده را بابت مدیریت پروژه دریافت خواهد کرد. در واقع این روش مدیریتی کاملا به صلاح طرفین بوده و هر دو به نوعی سود خواهند کرد.

 

دلیل اهمیت مدیریت پیمان

مزایای روش مدیریت طرح یا پیمان

اگر فردی سرمایه مورد نیاز برای عملیات ساخت را داشته باشد، مدیریت پیمان می‌تواند بهترین راه حل برای ساخت باشد، زیرا مشارکت در ساخت به مراتب مشکلات بیشتری نسبت به مدیریت پیمان دارد و همچنین صرفه اقتصادی مدیریت پیمان نیز بالاتر خواهد بود. در مدیریت پیمان تمامی هزینه ها کاملا شفاف و قابل کنترل می باشد و همچنین می توان جنس مصالح مصرفی را انتخاب نمود تا نتیجه ساخت به طور کامل طبق سلیقه شما مالک محترم باشد.

ارائه کلیه خدمات مدیریت پیمان

ارائه مشاوره در انعقاد قراردادها و مصوبات قانونی، نوشتن، ارزیابی، مذاکره و اجرای قراردادهای گوناگون، برنامه ریزی و کنترل هزینه ها، تهیه یک برنامه برای عملیات ساخت و ساز و تعریف روش های اجرای عملیات پروژه و...

پیمان مدیریت بازسازی و تعمیرات ساختمان

مجموعه کامرانیز علاوه بر خدمات ساخت ساختمان، خدمات بازسازی و تعمیر ساختمان را ارائه می دهد. بازسازی ساختمان به دلیل ماهیت و نامعلوم بودن هزینه و طرح ها در اول کار پتانسیل بالایی برای انجام کار به صورت مدیریت پیمان دارد. در اینصورت سازنده درصدی از هزینه های کلی را به عنوان اجرت دریافت خواهد نمود

کاهش هزینه

با بهینه سازی و سبک سازی مصالح، میزان هزینه ساخت تا 30 درصد کاهش خواهد یافت

ساخت سریع

با توجه به تجربه بالا و وجود اکیپ های ساختمانی فراوان عملیات ساخت با بالاترین سرعت انجام خواهد شد.

کاهش هزینه های کارفرما

با کاهش مصالح مصرفی و افزایش سرعت عملیات ساخت هزینه کافرما کاهش خواهد یافت

پیمانکاران مجرب

پیمانکارای مجموعه با توجه به سابقه و تجربه آنها در ساخت انتخاب شده اند.

فرم تماس زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم

  شرح وظایف مدیریت پیمان

  شرح وظایف مدیریت پیمان

  • پیگیری فرایندهای اداری اخذ جواز ، نظام مهندسی ، بیمه ، انشعابات ، آزمایشگاه
  • بررسی نقشه ها و برآورد هزینه مالی ساخت پروژه
  • تنظیم قرارداد با پیمانکاران جز ، تهیه صورت وضعیت کار به تفکیک پیمانکار
  • تهیه صورت وضعیت مالی پروژه به صورت دوره ای و ارائه آن به کارفرما
  • تدارکات و پیگیری خرید مصالح ، حمل و نقل ان به کارگاه
  • تنظیم فرآیندهای توالی اجرا ، برنامه ریزی و کنترل پروژه کارگاه
  • مدیریت مالی و به روز نمودن حسابهای طرف قرارداد پروژه همانند پیمانکاران ، فروشندگان مصالح و سازمانها و ادارات
  • مدیریت اجرایی پروژه طبق برنامه زمانبندی و به روز نمودن دوره ای آن
  • مدیریت ایمنی کارگاه و تنظیم روابط با همسایگان و سازمانها ، پایش مداوم کارگاه ، مدیریت بهداشت و جمع آوری نخاله ها از مسیرهای عمومی
  • مدیریت کنترل کیفی و نظارت بر حسن اجرای فعالیتهای ساختمانی منطبق بر استانداردهای موجود
  • مستند سازی و تهیه دفترچه مشخصات فنی جهت صدور شناسنامه فنی ملک

  ارائه خدمات پیمانکاری ساختمان در سرتاسر ایران

  تمامی خدمات پیمانکاری ساختمان اعم از کلبه خدمات قبل از ساخت، حین ساخت و بعد از ساخت، توسط گروه مهندسی کامرانیز در سرتاسر ایران ارائه می‌شود. برای دریافت مشاوره و اطلاع از نحوه و جزییات انجام کار میتوانید با شماره تماس های موجود در وبسایت با ما تماس حاصل فرمایید.

  مراحل پیمانکاری

  بازدید پروژه

  ارائه طرح و قیمت انجام کار

  نهایی شدن طرح‌های اجرایی

  بستن قرارداد مدیریت پیمان

  اجرای کار با نظارت کارفرما یا نماینده ایشان

  تحویل پروژه

  قرارداد مدیریت پیمان

  ما در وبسایت کامرانیز قرارداد مدیریت پیمان را بصورت رایگان و کامل در اختیار شما قرار داده ایم. در صورت داشتن هرگونه سوال یا درخواست مشاوره می‌توانید با شماره‌های موجود در وبسایت تماس حاصل فرمایید.

  درصد مدیریت پیمان چگونه تعیین می شود؟

  عوامل بسیار زیادی در تعیین درصد مدیریت پیمان تاثیرگذار است برای مثال سازه های فلزی با درصد مدیریت پیمان کمتر و سازه های بتنی با درصد مدیریت پیمان بیشتری تعیین می‌شوند. یا در صورتی که نمای ساختمان ساده باشد یا نمایی با پیچ و خم های زیاد بر روی درصد مدیریت تاثیرگذار است چرا که زمان اجرای پروژه را تغییر می دهد. بدین معنا که اگر پروژه شما زمان بیشتری را لازم داشته باشد درصد مدیریت پیمان هم بیشتر می شود.

  برقراری تعادل در اجرای پروژه های ساختمانی به روش مدیریت پیمان برای کارفرما به صرفه ترخواهد بود. زیرا مدیریت پیمان تمام مسئولیت ها را در قبال دریافت درصدی از هزینه های اجرایی پروژه بر عهده می گیرد.معمولا کارفرمایان و پیمانکاران در زمان عقد قرارداد، در خصوص عرف درصد مدیریت پیمان با هم توافق کرده و براساس آن قرارداد مدیریت پیمان را منعقد می نمایند. و نمیتوان عددی قابت را یعنوان درصد پیمان مدیریت بیان کرد چرا که این مقدار در پروژه های مختلف به نوع قراردادی که ما بین طرفین بسته می شود ارتباط دارد. اما بطور کلی می‌توان گف درصد اجرت مدیریت پیمان، از 5 الی 25 درصد متغیر است.

  درصد مدیریت پیمان
  سوالات شما