لوگوی کامرانیز

بازسازی خانه و ساختمان

بازسازی ساختمان چیست؟

هر بنا و ساختمانی که از نظر ساختار و قدمت، ضعیف است و عمر زیادی کرده است، بعد از مدتی به عملیات بازسازی نیازمند می شود، خواه این موضوع بازسازی خانه و منزل باشد و یا بازسازی اداری و مطب.

به منظور انجام بازسازی خانه و ساختمان ، شرکت بازسازی کامرانی در ابتدا “بازدید رایگان” از ملک شما خواهد داشت و پس از آن بسته به توافق انجام شده مسیر انجام بازسازی خانه شما انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است که علاوه بر خانه، آپارتمان، ساختمان و ویلا ، بازسازی مطب و بازسازی اداری نیز توسط مجموعه کامرانی مورد انجام قرار می گیرد.

شرکت بازسازی ساختمان تهران

شرکت بازسازی کامرانیز

همانطور که میدانید تعمیرات و بازسازی ساختمان بسیار پر اهمیت می باشد و هر بنا یا ساختمانی بعد از گذشت چند سال از لحاظ ظاهری و عملکردی دچار مشکل می شود از جمله دلایلی که می توان برای بازسازی یک بنا اشاره نمود عبارتند از: افزایش امنیت ساختمان و استحکام بخشیدن به برخی نقاط آن، ایجاد تغییرات در ساختار اتاق ها به دلیل افزایش جمعیت خانواده، تعمیر خرابی و پوسیدگی تاسیسات  داخلی ساختمان، تغییر کاربری ساختمان به عنوان مثال از مسکونی به اداری یا بالعکس، زیبا سازی محل زندگی و … می باشد.

با دریافت مشاوره و راهنمایی کامل در زمینه بازسازی ساختمان های قدیمی و البته بهره مندی از تجربه و دانش افراد کاردان و کارشناسان حرفه ای در این زمینه می توانید به راحتی در یک بازه ی زمانی مطلوب  که ساختمان قدیمی و غیر قابل استفاده را به یک ساختمان مدرن و البته با نشاط تبدیل کنید. اگر چه برای این امر لازم است هزینه ای صرف شود ولی ارزش آن را دارد و اگر در اسرع وقت اقدامات بازسازی در اولویت قرار نگیرد با تشدید یافتن مشکلات موجود کارفرمایان متحمل پرداخت هزینه های گزافی خواهند بود.

خدمات شرکت بازسازی ساختمان

اجرای بازسازی خانه و آپارتمان

بازسازی و تعمیرات ساختمان با یک برنامه دقیق و قیمت مشخص در کوتاه ترین زمان ممکن

بازسازی ساختمان سازه مسکونی

بررسی و پیشنهاد برنامه ای کلی برای بازسازی سازه های مسکونی توسط با تجربه ترین ها.

بازسازی خانه قدیمی و کلنگی

بازسازی آپارتمان و ساختمان

بازسازی خانه در تهران

بازسازی اداری تخصصی

بازسازی ساختمان قدیمی

تخریب و بازسازی بخش های قدیمی ساختمان، تعمیر منزل قدیمی، بازسازی نمای ساختمان قدیمی. بازسازی خانه ویلایی

تحویل در کوتاه ترین زمان ممکن

تلاش تیم ما تحویل به موقع بر اساس توافق قبلی می باشد. گزارش زمانی اجرا مرحله به مرحله به کارفرما ارائه می شود.

برنامه مالی دقیق

کارشناسان ما بعد از بررسی بنا هزینه بازسازی منزل یا اپارتمان را به شما اعلام خواهند کرد. کارفرما ریز تمامی هزینه بازسازی خانه و آپارتمان را دریافت خواهد نمود.

اقدامات لازم برای بازسازی ساختمان های قدیمی

تفاوت بازسازی و نوسازی 

بازسازی و نوسازی از لحاظ فنی تفاوت‌های مهمی با هم دارند و به نیروهای متخصص با مهارت‌های متفاوتی نیاز دارند. در بازسازی به تقویت ساختار کلی ساختمان پرداخته می شود و با مرمت نما، تعمیر دیوارها، تعمیر کف و رفع مشکلات تاسیسات ساختمان ادامه پیدا می کند.
اما نوسازی که معادل کلمه انگلیسی RENOVATION است، تجدید ساختمان یا سازه با ساختارهای نو به جای ساختارهای قدیمی است.  در این حالت نیازی به تغییر ساختار کلی ساختمان نبوده و تنها با انجام تغییرات و افزودن عناصر جدید، یک ساختمان نو می شود. 

اقدامات لازم برای بازسازی ساختمان قدیمی

اقداماتی که برای بازسازی ساختمان های قدیمی باید انجلم شود در برگیرنده موارد زیر است:

 • مقاوم سازی ساختمان
 • ترمیم تخریب و خرابی های موجود
 • دکوراسیون داخلی و بیرونی مطلوب
 • استانداردهای لازم
 • ایمنی مطلوب

پس از نهایی شدن مراحل بازسازی می توانید از ما گارانتی این فرایند را دریافت کنید.

کارشناسان ما به منظور ایجاد کیفیت عالی در زمینه ی بازسازی همواره در نظر دارند که بررسی های ویژه ای در همه ی مراحل و البته انتخاب مصالح مطلوب انجام دهند.

دریافت مشاوره برای بازسازی خانه و ساختمان

فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

  مراحل اجرایی بازسازی خانه

  مرحله آغازین در بازسازی خانه، مشاوره است. برخورداری از صحبت ها و مشورت با افراد متخصص در این زمینه کمک موثری بر شناخت دقیق تر از شیوه ی اجرای بازسازی منزل دارد. این موضوع موجب تصمیم گیری بهتر می شود و طرح ریزی مناسب تری بدست می آید.

  برای بازسازی آپارتمان در تهران و شهرستان ها با مراجعه به گروه مهندسین آکادمی کامرانی، با اطمینان خاطر از زندگی در محیطی جدید و استحکام و پایداری آپارتمان یا خانه خود لذت ببرید.

  تخریب

  پس از تعیین روند کلی پروژه و انجام تصمیم گیری نهایی، ضروری است که اطلاعاتی در زمینه قسمت هایی که نیاز به تخریب دارند کسب کنیم. حذف و تخریب بخش هایی که بایستی در آن طراحی جدید انجام شود در این مرحله اتفاق می افتد که نیازمند رعایت دقیق اصول و مقررات امنیتی می باشد.

  ساخت

  پس از حذف بخش های اضافه، ضروری است که مطابق با موارد مشخص شده، طراحی بخش های جدید انجام شده و عملیات مورد نظر اجرایی شود. اهمیت حضور فرد متخصص و استفاده از متریال با کیفیت در این مرحله مشخص می شود.

  پاکسازی

  در مرحله آخر، پس از پایان کار اجرایی ساختمان، ضروری است که هر نوع متریال و مصالح اضافه از محیط پاکسازی شوند.

  هزینه بازسازی ساختمان

  اگر در حال تغییر شکل دادن خانه و ساختمان تجاری خود هستید، مسئله ای که خیلی زیاد ذهن شما را به خود مشغول خواهد کرد بدون شک هزینه های بازسازی ساختمان است.

  خب باید بگوییم اگر قصد این را دارید که سال های زیادی را در ساختمان مورد نظر زندگی کنید زمان آن رسیده است که دست به کار شده و شکل ظاهری ساختمان خود را تغییر دهید. برای این کار می توانید با افرادی که در زمینه بازسازی ساختمان مخصوصا بازسازی ساختمان قدیمی تجربه و مهارت لازم را دارند مشورت کرده و با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید دست به کار شوید.

  عوامل موثر بر هزینه بازسازی ساختمان

  عوامل بسیاری در هزینه بازسازی ساختمان جدید تأثیر دارند:

  • اندازه خانه ای که می خواهید بسازید
  • مکانی که در حال ساخت خانه در آن هستید
  • نحوه دسترسی به سایت ساختمان
  • متریالی که برای بازسازی آپارتمان استفاده می شود
  • ویژگی های خانه
  • طراحی و اجرای سایت
  • تخصص پیمانکار

  به طور میانگین و حدودی می توان  گفت هزینه بازسازی ساختمان برای هرمتر مربع حدود 1.5 تا 3 میلیون تومان است که البته باز هم روی این موضوع تاکید می کنیم که با توجه به نرخ ارز این قیمت می تواند نوسانات زیاد یا کمی داشته باشد.

  عوامل موثر بر هزینه بازسازی ساختمان

  بازسازی خانه قبل و بعد
  (نمونه کار بازسازی خانه و اداری)

  + 0
  پروژه انجام شده
  0
  سال تجربه تخصصی
  % 0
  رضایت مشتری
  پاسخ به سوالات شما

   تسویه حساب به صورت هفتگی و بر اساس درصد توافق شده خواهد بود. البته در برخی پروژه ها که وسعت بیشتری دارند تسویه حساب به صورت ماهانه و یا در انتهای انجام عملیات های مشخص شده خواهد بود.  

  بله، بدون شک اینکه مشتریان فضای نهایی پروژه را در ابتدا مشاهده کنند در پیشبرد کار بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

  بله ، بازدید اولیه کارشناسان ما از ملک شما به جهت انجام بازسازی خانه و ساختمان به صورت رایگان خواهد بود.