لوگوی کامرانیز

سرامیک کاری ساختمان

خرید و اجرای سرامیک کاری

در عین حال سرایمیک کاری بسیار مرسوم است اما هر شخصی را نمی توان سرامیک کار حرفه ای نامید. این اقدامات باید کاملا حرفه ای انجام شوند تا کفپوش نهایت زیبایی را به دنبال داشته باشد. ما در مجموعه پیمانکاری کامرانیز با برخورداری از مجرب ترین سرامیک کارهای تهران، آماده ارائه خدمات سرامیک کاری به شما مشتریان عزیز هستیم.
اهمیت استفاده از سرامیک در ساختمان

چرا سرامیک کاری؟

امروزه شفاف بودن و درخشندگی نقاط مختلف فضای داخلی و بیرونی ساختمان اهمیت دارد، برای همین می‌بینید که خیلی از نماهای بیرونی آپارتمان‌ها و آسمان‌خراش‌ها، شیشه‌ای است و برای رعایت این تناسب و حفظ درخشندگی و شفافیت، برای فضاهای داخلی از سرامیک استفاده می‌کنند. به همین خاطر استفاده از سرامیک در معماری این روزها رونق بیشتری دارد. شاید یک علت اینکه بشر امروزی تمایل بیشتری به درخشندگی در ساختمان دارد، دریافت نور کمتر در آپارتمان است که می‌تواند دلایلی مثل بلندتر شدن ساختمان‌ها و مواردی از این قبیل داشته باشد.

خدمات ما

سرامیک کاری ساختمان با روش‌های مختلف

سرامیک کاری کف با ملات، سرامیک کاری با چسب، سرامیک کاری ساده و مربعی، سرامیک کاری لوزی، سرامیک کاری آجری، سرامیک کاری بدون بند یا سرامیک رکتیفای

خرید بهترین انواع سرامیک با بودجه موردنظر مشتری

خرید بهترین سرامیک پرسلان، سرامیک گرانیتی، سرامیک اسلب، سرامیک کف طرح پارکت، سرامیک تایل تراورتن

تحویل به موقع پروژه
استفاده از بهترین ابزارآلات
کارشناسان حرفه‌ای و با تجربه

بهترین قیمت بازار

فرم تماس زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم

  مزایای سرامیک در ساختمان

  مزایای سرامیک

  برای پوشش کف و دیوار مصالح مختلفی وجود دارن مثل کاشی، سرامیک، پارکت، موزاییک، کاغذ دیواری و … اما در بین این موارد سرامیک به دلایلی انتخاب مناسبتری است. در ادامه شما رو با این دلایل آشنا می کنیم:

  • طول عمر بالایی دارد. سرامیک در مقایسه با سایر کفپوش ها عمر بیشتری میکند.
  • مقاوم است. به همین دلیل است که از سرامیک برای کف پاساژها که تردد زیادی داره استفاده میشود. 
  • رنگ سرامیک تغییر نمیکند. بسیاری از کفپوش ها در برابر عوامل مختلف مثل نور خورشید، مواد شیمیایی و … مقاوم نبوده و دچار تغییر رنگ میشوند. به همین دلیل میتوان از سرامیک برای محیط‌های باز استفاده کرد.
  • به لحاظ بهداشتی مناسبتر است. آلودگی و کثیفی به راحتی از روی سرامیک پاک میشود.
  • در مقابل حرارت مقاوم است. به دلیل اینکه سرامیک مثل کاشی تحت حرارت بالا تولید میشود در برابر آتش سوزی مقاوم است.

  تفاوت کاشی و سرامیک چیست؟

  کاشی از دو قسمت تشکیل شده. بخش اول شامل قسمت اصلی و استخوان بندی و بخش دوم لعاب کاشی که ماده ای شیشه ای است.

  به کاشی هایی که لعاب روی آنها از جنس سرامیک است، کاشی سرامیکی گفته میشود. تفاوت اصلی کاشی و سرامیک در استحکام است. کاشی به دلیل ظرافت و وزن پرس کمتر در بدنه و سرامیک به دلیل وزن پرس بالاتر و استحکام بیشتر در کف کار میشود.

  قیمت سرامیک کاری

  قیمت سرامیک در مقایسه با سنگ بیشتر است. سرامیک کار حرفه ای می تواند سرامیک دیوار را در زمان بسیار کوتاهی نصب کرد. هزینه نصب سرامیک شامل قیمت خرید مصالح و دستمزد نصاب است. لذا نوع سرامیک سرویس بهداشتی تصمیم مهمی است که بهتر است با مشورت انجام شود. هر نوع سرامیک را نمی توان در این فضا نصب کرد. معمولا سرامیک کارها توصیه می کنند که اندازه ابعاد سرامیک را متناسب با فضا انتخاب کنید تا کمترین پرتی را داشته باشید.

  اگر تصمیم به سرامیک کاری قسمتی از خانه خود را دارید قطعا مهمترین موضوع در نظر شما هزینه سرامیک کاری است. قیمت نصب سرامیک کف به موارد مختلفی بستگی دارد. خوب اولین و مهمترین عامل در تعیین قیمت دستمزد سرامیک کاری کف، متراژ فضا است. همچنین در صورتی که نوع چیدمان سرامیک از حالت ساده خارج شود قطعا دستمزد سرامیک کار نیز بیشتر خواهد شد.

  دستمزد سرامیک کار به صورت متر مربع تعیین می شود ولی برخی از موارد قیمت نصب سرامیک دیوار را افزایش می دهد. چنانچه محل نصب دسترسی مناسبی نداشته باشد، سرامیک کاری به سختی و در زمان طولانی تری انجام می شود. هر موردی که موجب افزایش زمان پروژه شود در نهایت قیمت سرامیک کاری حمام، سرویس بهداشتی و غیره را افزایش می دهد.

  دستمزد نصب سرامیک های درجه یک از برندهای معروف اندکی متفاوت است. مهم تر از بحث قیمت، مهارت نصاب است. سرامیک کارهای حرفه ای مهارت زیادی دارند و با کمترین میزان هدر دهی، کار را اجرا می کنند. این امر صرفه جویی زیادی در مصالح را به همراه دارد.

  قیمت سرامیک کاری به شیوه اجرای سرامیک نیز بستگی دارد. به طور مثال قیمت نصب سرامیک چسبی از هزینه نصب سرامیک با ملات کمتر است. زیرا در این روش مصالح کمتری مورد نیاز است و همچنین سختی کار کمتری در پی دارد به همین علت دستمزد سرامیک کاری کف کمتری توسط سرامیک کار دریافت خواهد شد. همچنین مواردی مانند زیرسازی سطح و محل نصب نیز بر قیمت نصب سرامیک دیوار موثر هستند. سرامیک کاری نمای ساختمان هزینه ای برابر با هزینه کف ساختمان نخواهد داشت.

  قیمت سرامیک کاری