لوگوی کامرانیز
سازنده منطقه 3 تهران

بهترین سازنده منطقه 3

منطقه سه شامل مناطق، ظفر، شریعتی، قلهک، دروس، اختیاریه، میرداماد، پاسداران، سئول، ونک، احتشامیه، امانیه، ظفر، پارک وی، نوبنیاد است که حضور سازنده های بسیاری در این منطقه باعث شده تا کیفیت ساخت در این منطقه از سطح مناسبی برخوردار باشد. گروه ساختمانی کامرانی با تجربه بالا و نمونه کارهای فراوان در این منطقه و محله های آن آماده ارائه خدمات ساخت با مالکین محترم است.

برای ثبت درخواست خود برای همکاری با این سازنده، اطلاعات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما جهت مشاوره با شما تماس بگیرند.

  پروژه‌های سازنده منطقه 3

  نام پروژه

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی  

   

  تصاویر بیشتر از پروژه:

  نام پروژه

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی  

   

  تصاویر بیشتر از پروژه:

  سازنده قلهک

  قلهک یکی از محله های شهرداری منطقه 3 شهرداری تهران است که از گذشته تا کنون دارای چندین رشته قنات بوده و برخی از آن ها هنوز هم در منطقه جاری هستند. درختان چنار کهنسال در این منطقه توسط آب قنات جاری در سفارت سیراب می‌شوند. محله قلهک دارای تنوع مذهبی می‌باشد و از قشر مسلمان ، یهودی ، ارمنی تشکیل شده است. زندگی در محله قلهک تهران برای افرادی مناسب است که خواهان زندگی در محله خوش آب و هوایی هستند که دارای سطح مالی بالایی می‌باشند. گروه ساختمان کامرانی به عنوان سازنده تخصصی منطقه سه و به ویژه سازنده برتر منطقه سه (3) در این منطقه فعالیت ساخت و ساز را به صورت حرفه ای با نمونه کارهای عالی دنبال می‌کند.
  محله ظفر تهران

  سازنده ظفر

  خیابان ظفر یکی از خیابان‌های مشهور منطقه ۳ تهران است. نام کامل خیابان ظفر روی نقشه خیابان ظفر دستگردی است. باید در نظر داشته باشید که این خیابان توسط بزرگراه مدرس به دو خیابان ظفر شرقی و خیابان ظفر غربی تقسیم شده است که ظفر شرقی خیابانی در شرق بزرگراه مدرس و جزئی از محله زرگنده تهران است. خیابان ظفر از خیابان ولیعصر تا خیابان شریعتی امتداد داشته و یکی از خیابان‌هایی است که این دو خیابان را مانند خیابان‌های بلوار کشاورز و خیابان مطهری به یکدیگر متصل کرده و نقشی بسیار کلیدی در محور‌های مواصلاتی منطقه ۳ تهران دارد. محله ظفر از مشهورترین محله‌های منطقه ۳ تهران است که به دلیل شهرت خیابان ظفر به همین نام، شهرت دارد. محله ظفر در شمال میدان ونک و خیابان حقانی قرار دارد. محله ظفر با محله های‌امانیه، محله داودیه، محله ونک، محله جردن و محله آرارات مجاورت دارد.

  سازنده شریعتی

  خیابان دکتر علی شریعتی یا جاده قدیم شمیران یکی از خیابان‌های مهم و طولانی شهر تهران است که جهتی جنوبی – شمالی دارد. این خیابان پیش از انقلاب، خیابان کورش کبیر نام داشت. پس از انقلاب نام این خیابان به افتخار دکتر علی شریعتی، نویسنده و پژوهشگر ایرانی که در حسینیه ارشاد واقع در این خیابان سخنرانی‌های فراوانی داشت، تغییر کرد. این خیایان قدیمی‌ترین جاده ارتباطی تهران به پهنه شمیران و قصران به شمار می‌آید و امتداد آن در زمان قاجار، دارالخلافه را به منطقه شمیران در شمال تهران وصل می‌کرده است. ابتدای جنوبی این خیابان که در گذشته (تا اواخر قاجار) دروازه شمیران بوده، امروزه پیچ شمیران در خیابان انقلاب محسوب می‌شود و تا میدان قدس امتداد می‌یابد. این خیابان عملکردهای تجاری و خدماتی در طیف وسیعی از مقیاس محلی تا شهری را در خود جای داده‌است.
  محله شریعتی تهران
  محله پاسداران تهران

  سازنده پاسداران

  خیابان پاسداران نام یکی از خیابان‌های طولانی شمال شرق تهران است که پیش از انقلاب ۱۳۵۷، خیابان سلطنت‌آباد نام داشت. این خیابان که جهت شمالی-جنوبی دارد، مرز میان منطقه‌های ۳ و ۴ شهرداری تهران است و شمال آن در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار گرفته‌است. خیابان پاسداران در جنوب بزرگراه همت، از خیابان شریعتی در تقاطعی موسوم به «سه‌راه ضرابخانه» آغاز شده، در میانه راه به «سه‌راه اختیاریه» و «چهارراه پاسداران» (تقاطع خیابان دولت) رسیده و سپس با گذر از میدان نوبنیاد و پل پاسداران، به منطقه ۱ شهرداری تهران وارد شده و پس از عبور از «چهارراه فرمانیه»، سه‌راه اقدسیه و بوستان نیاوران، در شمالی‌ترین قسمت خود به میدان نیاوران منتهی می‌شود.

  سازنده میرداماد

  بلوار میرداماد که خیابان میرداماد نیز نامیده می‌شود، یکی از معابر شریانی شهر تهران است که در محله داودیه و در منطقه ۳ شهرداری تهران واقع شده‌است. بلوار میرداماد از سوی شرق به خیابان شریعتی (کوروش کبیر یا جاده قدیم شمیران پیشین) و از سوی غرب به خیابان ولی‌عصر (پهلوی پیشین) منتهی می‌شود. راه‌های اصلی متقاطع با این خیابان عبارتند از بزرگراه آفریقا (جردن)، بزرگراه مدرس و خیابان مصدق (نفت پیشین). بلوار میرداماد در بخش شرقی خود از میدانی به نام میدان مادر (محسنی) می‌گذرد. در تقاطع بزرگراه مدرس و بلوار میرداماد بخشی از این خیابان از پلی روگذر به نام پل میرداماد می‌گذرد.
  میرداماد تهران