لوگوی کامرانیز

اجرای سقف کاذب

طراحی و اجرای انواع سقف کاذب

سقف کاذب را می توانید برای ایجاد یک سقف دوم و ایجاد یک فضای خالی بین سقف اصلی و سقف کاذب به کار ببرید. برای اجرای سقف کاذب می بایست به یک تیم مجرب مراجعه کنید تا آنها این کار را برایتان انجام دهند. مجموعه پیمانکاری کامرانیز با برخورداری از بهترین نیروهای کار مجرب، آماده ارائه خدمات طراحی و اجرای سقف کاذب است.
کاربرد سقف کاذب

سقف کاذب چیست؟

سقف کاذب که در اصطلاح انگلیسی به آن dropped ceiling گفته می‌شود، نوعی سقف دکوری است که سقف اصلی را پوشش می‌دهد. سقف کاذب در ساختمان‌های تجاری، مسکونی، بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها و همچنین دفاتر اداری بسیار رایج است. سقف کاذب انواع مختلفی دارد. در هر یک از انواع سقف کاذب از متریال‌ها و مواد مختلفی برای اجرای پروژه استفاده می‌شود. اما در حالت کلی متریالی که برای اجرای طاق کاذب مورد استفاده قرار می‌گیرد بسیار سبک است. چرا که طاق کاذب نباید وزن و فشار زیادی روی ساختمان و سقف اصلی وارد کند. پس می‌توان تعریف طاق کاذب را به نوعی سقف ثانویه سبک وزن تغییر داد.

نصب سقف کاذب فرآیند ساده‌ای دارد اما به شرطی که توسط افراد “متخصص و حرفه‌ای” اجرا شود. عدم توجه به اجرای دقیق طاق کاذب مشکلات بیشتری در آینده ایجاد خواهد کرد که از آنها می‌توان به ریزش تایل‌های طاق کاذب اشاره نمود.

خدمات ما

طراحی سقف کاذب طبق سلیقه مشتری

کلیه پروسه طراحی سقف کاذب با اطلاع و سلیقه مشتری توسط کارشناسان کامرانیز انجام می‌شود.

اجرای انواع سقف کاذب

اجرای انواع سقف‌های کاذب سقف کاذب کناف رابیتس، گریلیوم، چوبی، آکوستیک یا جاذب صوت، آلومینیومی (از نوع دامپا)، پی وی سی، آی گلس و ترکیبی

تحویل به موقع پروژه
استفاده از بهترین ابزارآلات
کارشناسان حرفه‌ای و با تجربه

بهترین قیمت بازار

فرم تماس زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم

  مزایا و معایب سقف کاذب

  مزایای سقف کاذب

  • سقف کاذب قابلیت جابجایی دارد و هزینه بازسازی آن نسبت به سقف اصلی کمتر است.
  • نصب سقف کاذب در عایق کردن صدا تاثیر بسزایی دارد.
  • با نصب سقف کاذب شما می‌توانید سیم کشی و اتصالات سقف اصلی را پنهان کنید.
  • پس از نصف سقف کاذب حتما متوجه صرفه جویی در مصرف انرژی خواهید شد چرا که این سقف‌ها مانند عایق حرارتی نیز عملمی‌کنند.
  • در سقف کاذب می‌توان نورپردازی انجام داد و به زیبایی سالن پذیرایی اضافه کرد.

  معایب سقف کاذب

  • نصب سقف کاذب باعث می‌شود که ارتفاع سقف کاهش پیدا کنه و باید قبل از نصب باید به این نکته توجه کنید.
  • باید از سقف کاذب مراقبت کنید چون طول عمر خیلی بالایی ندارد.
  • بعد از گذشت مدتی سقف کاذب گَرد و خاک گرفته و کثیف می‌شود.
  • استحکام و مقاومت سقف کاذب نسبت به سقف اصلی کمتر است و ممکن است در برابر برخی حوادث طبیعی آسیب ببیند.
  • نصب سقف کاذب باید با حساسیت بالا و دقت زیاد اجرا بشه. چراکه ممکن است حین اجرا به سقف آسیب برسه. برای همین از افراد حرفه ای و متخصص در این زمینه کمک بگیرین.

  قیمت سقف کاذب

  قیمت سقف کاذب با توجه به مواد و متریال به کار رفته در آن و اینکه این مواد اولیه داخلی هستند یا وارداتی متغیر می باشد.تورم و نوسانات ارزی هم روی قیمت ها بسیار تاثیر گذار می باشد.

  برای اطلاع از قیمت سقف های کاذب باید ابتدا مشخص کنید چه نوع سقف کاذبی نیاز دارید قیمت هر سقف کاذب با توجه به متریال به کار رفته در آن متغیر می باشد برای مثال هزینه سقف آسمان مجازی با سقف کاذبPVC متفاوت می باشد و با تحقیق در این زمینه و مشاوره گرفتن از متخصصین در این زمینه اقدام به تهیه و آماده سازی برای نصب و اجرای آن کنید.اگر در اجرای سقف کاذب نور پردازی خاصی مد نظر دارید این مورد باعث افزایش قیمت میشود.
  قیمت سقف کاذب