لوگوی کامرانیز

برگه معماری، برگه سازه و برگه تاسیسات

ارائه برگه‌های معماری، سازه، تاسیسات برق و مکانیک

کامرانیز به عنوان یک شرکت معماری و مهندسی، با توجه به مفاهیم پایداری و صرفه‌جویی در مصرف انرژی، همواره در تلاش برای طراحی و ساخت ساختمان‌های پایدار و مطابق با استانداردهای جهانی است. برای این منظور، این شرکت اقدام به دریافت برگه سبز معماری، برگه سازه و برگه تاسیسات برق و مکانیک می‌کند تا در فرآیند طراحی و ساخت ساختمان‌ها از معیارهای بین‌المللی پایداری و بهینه‌سازی استفاده کند.

دریافت برگه سبز معماری برای کامرانیز به عنوان یک اعتبار و معیار برای بهبود عملکرد ساختمان‌های طراحی شده توسط آن اهمیت دارد. همچنین، دریافت برگه سازه و برگه تاسیسات برق و مکانیک نیز نشان دهنده بکارگیری تکنولوژی‌های پیشرفته و صرفه‌جویی در مصرف انرژی در ساخت و ساز ساختمان‌هاست. در نتیجه، این شرکت با دریافت این برگه‌ها می‌تواند به مشتریان خود، پروژه‌هایی را با کیفیت و عملکرد بالا ارائه دهد که هم‌چنین با توجه به پایداری، بهبود محیط زیست را نیز در بر داشته باشند.

دلیل اهمیت برگه معماری

برگه معماری چیست؟

برگه سبز معماری یک مفهوم در زمینه طراحی و ساخت ساختمان‌های پایدار و صرفه‌جویی در مصرف انرژی است. این مفهوم در واقع یک سیستم ارزیابی برای ساختمان‌هاست که با توجه به معیارهای محیط زیستی، اجتماعی و اقتصادی، عملکرد پایداری ساختمان را سنجیده و ارزیابی می‌کند.

در برگه سبز معماری، عواملی مانند مصرف انرژی، مدیریت آب، جذب آلاینده‌ها، مدیریت زباله، استفاده از مواد بازیافتی، کیفیت داخلی هوا، نورپردازی طبیعی و استفاده از منابع محلی در نظر گرفته می‌شود. برای دریافت امتیاز بیشتر در برگه سبز معماری، ساختمان‌ها باید بهینه شده و تلاش برای حفظ محیط زیست و کاهش هزینه‌ها برای ساکنان و مدیران ساختمان داشته باشند.

برگه سبز معماری به عنوان یک استاندارد جهانی در بسیاری از کشورها به کار گرفته می‌شود و برای طراحان، معماران و مالکان ساختمان‌ها بسیار حیاتی است تا به دنبال ساختمان‌های پایدار و صرفه‌جویی در مصرف انرژی باشند.

خدمات ما

برگ تعهد در طراحی معماری

تهیه برگه سازه و برگه تاسیسات برق و مکانیک

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان در زمینه اجرای پوشش ضد حریق اسکلت

بهترین مجری

در اختیار قرار دادن بهترین مجریان پوشش ضد حریق اسکلت

نظارت درست

نظارت بر عملکرد پیمانکاران در تمامی طول فرایند اجرای پروژه

کادر مجرب

داشتن کادری مجرب و متخصص

فرم تماس زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم

  برگه تعهد سازه

  برگه تعهد سازه

  اگر با ساخت و ساز ساختمان آشنایی داشته باشید، می‌دانید که برگه محاسبات یک برگه‌ مهم و ضروری می‌باشد که وجود آن برای گرفتن مجوز ساخت و ساز الزامی است. در برگه محاسبات، مهندس‌های مورد نظر تعهد می‌دهند که ساختمان مورد نظر را بر اساس قوانین و مقررات تعیین شده بسازند و اگر در برخی از قسمت‌ها از قوانین پیروی نشود، پاسخگو باشند.

  نام دیگر برگه محاسبات، برگه تعهد سازه می‌باشد که همانطور که گفته شد باید توسط مهندسان گرامی تکمیل شود. بعد از آن باید برگه‌ی تکمیل شده را به دفتر خدمات شهرداری ببرید.

  توجه داشته باشید که برای تهیه برگه محاسبات باید آن را خریداری نمایید و در اختیار مهندس ناظر مورد نظر خود قرار دهید.به طور کلی می‌توان گفت که رعایت قوانین و پایبند بودن به آن‌ها وظیفه‌ انسانی همه‌ی افراد می‌باشد و باید هنگام انجام دادن هرکاری، قوانین مربوط به آن را رعایت کنید که با مشکل خاصی مواجه نشوید.

  گرفتن برگه محاسبات یکی از مراحلی می‌باشد که برای ساخت یک ساختمان استاندارد به آن نیاز دارید.

  جهت اخذ مشاوره رایگان توسط کارشناسان شرکت فنی و مهندسی کامرانیز در خصوص برگه محاسبات سازه تماس بگیرید.

  برگه تاسیسات برق و مکانیک

  برگ سبز تاسیسات الکتریکی و مکانیکی همانند برگِ سبز معماری و برگه سبز سازه (محاسبات) در تعریف کلی به معنی تایید نقشه های طراحی شده توسط مهندسین تاسیسات الکتریکی و مکانیکی میباشد اما به طور جز و دقیق به جهت اطلاع سازندگان و دانشجویان رشته های مهندسی برق و مهندسی مکانیک اینگونه تعریف میشود که :

  همزمان با طراحی سازه میتوان طراحی تاسیسات الکتریکی و مکانیکی را آغاز نمود و پس از طراحی صورت گرفته توسط مهندسین تاسیسات الکتریکی و مکانیکی ، برگِ تعهد تاسیسات الکتریکی و مکانیکی یا همان برگ سبز تاسیسات الکترکی و مکانیکی به منظور تایید نقشه های طراحی شده توسط مهندسین تاسیسات الکتریکی و مکانیکی به جهت استعلام به دفتر خدمات الکترونیک شهر ارائه میگردد.

  پس از تهیه شدن نقشه های تاسیسات مکانیکی، معمولا پس از اتمام تمامی مراحل طراحی و تهیه نقشه ، دیگر موردی که در تهیه برگه تعهد نیاز هستند ، است برگِ های تعهد نقشه‌های تاسیسات مکانیکی هستند.

  برگ سبز تاسیسات الکتریکی و مکانیکی ساختمان نیز مثل سایر برگه ها ، به وسیله مهندس دارای رتبه بالا در نظام مهندسی کشور تائید و امضا می شود و برای تحویل به دفاتر پیشخوان دولت تحویل می شود. هر چند معمولا حساسیت کمتری در نقشه های تاسیسات به نسبت معماری و سازه وجود دارد ، ولی رعایت اصول فنی و استاندارد ها و همه‌ی نکات اجباری در طراحی این نقشه ها از الزامات و اصول کاری کار ما در شرکت طراحی و اجرای نقش شهر است ، به همین دلیل رعایت این اصول ، تائید این نقشه‌ها نیز معمولا برای اولین بار انجام می‌گردد.

  هر چند برای نقشه های ارسالی شما، تحت نظارت بخش فنی شرکت، برگ تعهد مربوطه صادر خواهد شد.

  برگه تعهد تاسیسات مکانیک و برق