لوگوی کامرانیز

نصب پکیج

خدمات فروش، نصب و تعمیرپکیج‌ در تهران و کرج

نصب پکیج‌های گرمایشی برای واحدهای مسکونی یکی از مواردی است که برای راحتی و بهبود شرایط زندگی ساکنین، بسیار حائز اهمیت است. برای نصب پکیج‌های گرمایشی، بهتر است از شرکت‌هایی با تجربه و مهارت کافی در این زمینه استفاده شود. مجموعه کامرانیز یکی از شرکت‌های برجسته در زمینه نصب و خدمات پس از فروش پکیج‌های گرمایشی است. با ارائه‌ی خدمات پیشرفته‌ی نصب، تعمیر و نگهداری پکیج‌های گرمایشی متناسب با نیازهای ساکنین و تخصص فنی کارشناسان خود، این شرکت به مشتریانش اطمینان و رضایت کامل را به ارمغان می‌آورد. علاوه بر این، این شرکت با ارائه‌ی مشاوره‌ی حرفه‌ای، مشتریان را در خرید و انتخاب پکیج‌های گرمایشی با کیفیت و متناسب با نیازهایشان همراهی می‌کند.
نصاب پکیج حرفه ای در تهران و کرج

وظایف نصاب پکیج

نصب پکیج گرمایشی: این شامل نصب پکیج گرمایشی بر روی دیوار و اتصالات لوله‌های گرمایشی است.

تعمیر و نگهداری: در صورتی که پکیج گرمایشی خراب شود یا در معرض خطر قرار بگیرد، نصاب پکیج باید آن را تعمیر کند و در صورت لزوم، قطعات خراب را تعویض کند. همچنین، انجام بازرسی دوره‌ای و تعویض قطعات پایین آمده‌ی پکیج نیز در وظایف نصاب پکیج گرمایشی قرار دارد.

رفع عیب: نصاب پکیج گرمایشی باید به سرعت هر گونه عیب را رفع کند تا پکیج به درستی کار کند و از ایمنی کاربران اطمینان حاصل شود.

مشاوره: نصاب پکیج گرمایشی باید به مشتریان خود مشاوره کند تا بهترین راهکار برای گرمایش مناسب منزل و یا محل کار آنان را پیشنهاد دهد و اطمینان حاصل کند که پکیج گرمایشی مناسبی برای نیازهای آنها استفاده می‌شود.

تنظیمات: نصاب پکیج گرمایشی باید تنظیمات لازم برای بهینه‌سازی عملکرد پکیج گرمایشی را انجام دهد و در صورت لزوم، مشتریان را در مورد تنظیمات لازم و نحوه استفاده از پکیج گرمایشی آموزش دهد.

خدمات ما

نصب انواع پکیج

نصب پکیج های فن دار، پکیج های یک مبدله و پکیج های دو مبدله توسط نصاب‌های حرفه‌ای

خرید پکیج

راهنمایی و خرید بهترین انواع پکیج‌های گرمایشی با بهترین قیمت و کیفیت

تجربه و تخصص

کارشناسا ما با داشتن تخصص و تجربه کافی، توانایی انجام تمامی فعالیت‌های مرتبط با نصب و تعمیر پکیج‌های گرمایشی را دارند.

استفاده از تجهیزات حرفه‌ای

تجهیزات پیشرفته‌ای که در اختیار کارشناسان ما قرار دارد، امکان انجام خدمات بهتر و با کیفیت بالاتر را فراهم می‌کند.

خدمات پس از فروش

پس از انجام خدمات نصب پکیج گرمایشی،به شما در مورد نحوه استفاده، تنظیمات و نگهداری صحیح پکیج گرمایشی آموزش می‌دهیم.

بهترین قیمت بازار

با توجه به رقابت شدید در بازار، برای مشتریان خود بهترین کیفیت خدمات را با قیمت های مناسب و رقابتی ارائه می‌کنیم.

فرم تماس زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم

  مزایای نصب پکیج دیواری

  مزایای نصب پکیج دیواری

  • صرفه‌جویی در فضا: پکیج‌های گرمایشی دیواری به دلیل طراحی کوچک و جمع و جور آنها، به راحتی در فضای داخلی مسکن نصب می‌شوند و این باعث می‌شود که فضای بیشتری در خانه فراهم شود.

  • راحتی در نصب: نصب پکیج‌های گرمایشی دیواری نسبت به سایر سیستم‌های گرمایشی کمترین نیاز به انجام کارهای سنگین و پیچیده دارد و به راحتی قابل نصب و راه‌اندازی است.

  • صرفه‌جویی در مصرف انرژی: پکیج‌های گرمایشی دیواری به دلیل قدرت و کارایی بالایی که دارند، توانایی صرفه‌جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه‌های گرمایشی را دارند.

  • سرعت و دقت در تنظیم دما: پکیج‌های گرمایشی دیواری با توجه به سیستم خودکار کنترل دما، به سرعت و با دقت از تنظیم دمای مطلوب استفاده می‌کنند.

  • راحتی در نگهداری و تعمیر: نگهداری و تعمیر پکیج‌های گرمایشی دیواری به دلیل طراحی ساده آنها، بسیار آسان و به راحتی قابل انجام است.

  • صدا و لرزش کم: پکیج‌های گرمایشی دیواری به دلیل طراحی مناسب و وجود پایه‌های ضد لرزش و صدای کم، در حین کارکرد صدای بسیار کم و لرزش کمی دارند.

  • مستقل بودن واحدهای مسکونی از هم

  • عدم نیاز به راه اندازی موتورخانه مرکز

  • قابلیت کنترل دستگاه در داخل ساختمان

  • عدم نیاز به هزینه شارژ ماهیانه و تعمیر و نگه داری

  عوامل موثر بر هزینه نصب پکیج و رادیاتور

  هزینه نصب پکیج و رادیاتور به دلیل متغیر بودن عوامل مختلف، مانند نوع پکیج و رادیاتور، محل نصب، نوع پکیج، برند، مساحت و تعداد اتاق‌ها، نوع سیستم گرمایشی موجود در ساختمان و همچنین هزینه نصب و میزان کارکرد تعمیرکار، ممکن است متفاوت باشد. برای داشتن یک تخمین درست و دقیق از هزینه نصب پکیج و رادیاتور، بهتر است با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشخصات ساختمان خود را به آنها ارائه دهید تا بهترین تخمین را برای هزینه نصب پکیج و رادیاتور دریافت کنید.
  هزینه نصب پکیج و رادیاتور
  سوالات متداول نصب پکیج

  پکیج گرمایشی به تنهایی کافی نیست و به رادیاتورهایی نیاز دارد که گرمایش را به سایر اتاق‌ها منتقل کنند.

  نصب پکیج گرمایشی دارای مزایای زیادی است که شامل صرفه‌جویی در فضای مسکونی، صرفه‌جویی در مصرف سوخت، کارایی بالا، کنترل بیشتر بر روی گرمایش و خنکایش و همچنین نصب آسان و سریع می‌شود.

  معمولاً پکیج گرمایشی باید بعد از ۱۰ تا ۱۵ سال تعویض شود. اما اگر پکیج قدیمی و کارایی آن کاهش یافته باشد، بهتر است آن را به زودی تعویض کنید.

  بله، نصاب پکیج باید گواهینامه و مجوز کار از سازمان‌ فنی حرفه‌ای را داشته باشد. همچنین، بهتر است از نصابانی استفاده کنید که دارای سابقه کاری و تجربه لازم در این زمینه باشند.