لوگوی کامرانیز

ساخت سوله

ساخت سوله صنعتی ارزان در کرج

ساخت سوله در استان البرز و مخصوصاً کرج موقعیتی بسیار خوب به لحاظ اقتصادی و صنعتی می تواند ایجاد کند، به این دلیل که این منطقه بسیار نزدیک به پایتخت است و مسلماً راه اندازی و ساخت کارخانه در شهرستان کرج ، بدلیل هزینه های به نسبت پایین آن از نظر اقتصادی بسیار به صرفه می باشد. شهرستان کرج مملو است از شهرک های صنعتی که حد فاصل استان تهران تا البرز و همین طور در طرف دیگر تا استان قزوین ،احداث شده اند و این موضوع موقعیت ها و شرایط خوبی را بوجود آورده است تا شما کسب و کاری جدید را با هزینه های بسیار کمتری نسبت به تهران راه اندازی کنید یا به ادامه کار و یا گسترش فعالیت تجاری خود در مکانی جدید با سوله سازی کرج بپردازید.

 

سوله صنعتی چیست؟

در گذشته از سوله برای نگهداری کالا یا به عنوان سالن ورزشی استفاده می‌شد اما امروزه کاربردهای زیادی پیدا کرده است. با این حال در عبارت کوتاه‌تر می توان گفت سوله ها سازه هایی با سقف شیبدار هستند که طبق محاسبات فنی خاص طراحی شده و دارای دهانه های بزرگ هستند. عمدتا از این سوله ها استفاده های صنعتی شده که شامل سالن های تولید، کارگاه ها، کارخانه ها، تالارها نمایشگاه ها و دیگر مکان ها می باشد. حال اگر بخواهیم مهمترین اجزای سوله را معرفی کنیم می ‌توان به پوشش سقف، پوشش دیوارها و نهایتا کف سوله اشاره کرد که امروزه هر کدام از این موارد با استفاده از متریال خاصی تهیه می شود.

خدمات ما

ساخت انواع سوله صنعتی

ساخت انواع سوله های ورق معروف به سوله قدیمی، سوله سنگین و سوله صنعتی، سوله مشبک، زیره UBM و ...

سوله بتنی پیش ساخته

ساخت سوله بتنی پیش ساخته جهت سوله های صنعتی ، دامداری ،مرغدار ،صنایع غذایی ، کار گاهی ،انبار ها ،کلیه صنایع بزرگ وکوچک ،کارخانه ها ،سالن های ورزشی ،سالن های کنفرانس ، تالارهای عروسی و ...

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان در زمینه اجرای پوشش ضد حریق اسکلت

بهترین مجری

در اختیار قرار دادن بهترین مجریان پوشش ضد حریق اسکلت

نظارت درست

نظارت بر عملکرد پیمانکاران در تمامی طول فرایند اجرای پروژه

کادر مجرب

داشتن کادری مجرب و متخصص

سوله صنعتی ارزان

ساخت سوله متری چند؟

به‌ طور کلی، عوامل زیادی بر قیمت ساخت سوله اثرگذار است که در این قسمت مهم ترین آنها را بررسی می‌کنیم:

 • محل ساخت سوله
 • وزن سوله
 • متراژ سوله
 • مصالح استفاده شده 

برای اطلاع از قیمت ساخت سوله به صورت دقیق و دریافت مشاوره رایگان، با کارشناسان ما در مجموعه پیمانکاری کامرانیز تماس حصل فرمایید.

فرم تماس زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم

  ساخت سوله با قوطی

  هزینه ساخت سوله با قوطی

  هزینه ساخت سوله با قوطی یا سه روش خرپای، سوله سبک و ساره های فضایی بسیار پایین تر است و امروزه تقریبا تمام پروژه ها از این روش استفاده می کنند که روش ساخت سوله با سوله سبک بسیار پرکاربرد تر است .

  سوله سبک هم اکنون بهترین نوع سوله می باشد و می توان هر سازه ای را با آن پیاده سازی کرد و در انواع و اقسام اندازه ها و دهانه های مختلف آن هارا پیاده سازی نمود .
  طراحی و پیاده سازی این سوله ها کار آسانی نبوده و در صورتی که دست افراد کار نابلد بیفتد صدمات جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت لذا در مورد تخصص شرکت یا افراد در این زمینه مطمئن شوید. شرکت پیمانکاری کامرانیز همواره در صنعت ساخت سوله با قوطی و سبک سازی پیشتاز است.
  از این رو پیشنهاد ما داشتن یک مشاوره در زمینه فعایت خود با شرکت پیمانکاری کامرانیز است تا بتوانیم هر چه بیشتر شما عزیزان را در زمینه ساخت وساز سازه های شما یاری کنیم .